.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ 10 X ЕФЕКТ ЛИМЕ 700 МЛ

SKU: 30630500
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Гел за чистење на ВЦ школка
<5% нејонски површински активни материи; нејонски сурфактанти; парфеми
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*