.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ ЛИМИТИРАНА ЕДИЦИЈА 3Х50ГР

SKU: 30630496
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТВРДА ВЛОШКА ЗА ВЦ ШКОЛК
Состав: В>30% анјонски сулфати, 5-15% неанјонски сурфактанти.Други состојки-парфеми
Рок на употреба:180 дена
Начин на чување:36 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
Производител: ХЕНКЕЛ СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:ТОТАЛ ПЛУС ЛОГИСТИК СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

39 ден
Слика од ФРИКОМ ПОМФРИТ ЗАМРЗНАТ 1КГ

ФРИКОМ ПОМФРИТ ЗАМРЗНАТ 1КГ

115 ден
Слика од ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

12 ден
Слика од ++ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

++ЈЕС ФЛИПС КИКИРИКА 80 ГР

4 Поени
19 ден 16 ден