.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ ДЕЛУКС МООНФЛОВЕР 50ГР

SKU: 30630490
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тврд блок за освежување на ВЦ школка
>30% ањонски сурфактанти; 5-15% нејонски сурфактанти; останати состојки-мирис(alpha-isomethyl, loni,benzyl cylate, coumarin, hidroxycitrollal,linallol)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*