.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ БЛУ АКТИВ ХЛОРИНЕ 50ГР.

SKU: 30630389
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тврд блок за освежување на ВЦ школка
>30% ањонски сурфактанти; 5-15% нејонски сурфактанти;<%агенс за избелување на база на хлор; останати состојки-парфеми(limonene,linallol)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.5Л

СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.5Л

45 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

77 ден
Слика од АЛПСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 250Г

АЛПСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 250Г

28 ден