.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ПРАСКА ТЕТРА 0,2Л

SKU: 08050451
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од праска со шеќер, засладувачи и витамин Ц. Содржина на овошје мин. 35%

Вода, 35% пире од праска, шеќер, лимонска киселина, пектини, сируп на ксантан, Витамин Ц, арома, засладувач - сукралоза

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*