.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ПРАСКА ПЕТ 1.5Л

SKU: 08050833
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од Праска со шеќер, засладувачи и 3 Витамини.

вода, 12% сок од праска и пире на праска, шеќер, скроб, сируп на ксантан, сируп на гуар, сируп на зрно на рогач, лимонска киселина, масла на зеленчук (кокос, репка) натриум цитрати, Витамини Ц и Е, бета каротин, натриум бензоат, калиум сорбат, аспартам, ацесулфам К, арома

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*