.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ПОРТОКАЛ 2Л

SKU: 08050431
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Нектар од портокал од концентрат со шеќер и засладувачи, витамин Ц, калциум и магнезиум. Содржина на овошје мин. 50%

50% сок од портокал од концентрат, вода, шеќер , лимонска киселина, калциум карбонат, магнезиум, засладувачи - цикламати, сахарин, Витамин Ц. Да се држи на ладно по отворањето и да се користи во рок од 3 дена.

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*