.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО ВИШНА 35% 0,2Л.

SKU: 08050916
Достапност: На залиха
20 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пијалок од Кисела Вишна со Витамин Ц

50% мулти овошен сок од концентрати (29% јаболко, 20% кисела вишна, 1% бозел) вода, шеќер, лимонска киселина, витамин Ц, арома. Да се конзумира по отворањето.

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧИПИКАО КРОАСАН 60Г

ЧИПИКАО КРОАСАН 60Г

29 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

29 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ЛЕШНИК КРЕМ И БИСКВИТИ 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН ЛЕШНИК КРЕМ И БИСКВИТИ 80Г

29 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ЛЕШНИК 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ЛЕШНИК 80 ГР

29 ден