.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРАВО АНАНАС ПЕТ 1.5Л

SKU: 08051332
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

пијалок од портокал-ананас со шеќер и засладувачи и 6 витамини

Вода, 6% овошен концентрат (3% портокал, 3% ананас) шеќер, лимонска киселина, лимонска киселина, масла на зеленчук (кокос, репка) натриум цитрати, Витамини - Ц, Б6, Б12, биотин, нијацин, калциум Д-пантотенат) натриум бензоат, калиум сорбат, сахарин, цикламат, каротин

1 година од производство

да се чува на суво и темно место на температура од 0 до 40C

Раух Србија, Коцељево 15220 Србија

Еуро-Грандс ДООЕЛ, Јадранска Магистрала 62, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1  18 ГР

ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ 3 ВО 1 18 ГР

11 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од СУТАШ АЈРАН 300МЛ

СУТАШ АЈРАН 300МЛ

25 ден