.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОНДУЕЛЕ БРЕТОНА ГРАВ СО ДОМАТЕН СОС 430 ГР

SKU: 09030874
banner
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕНИНА 65 ГР

37 ден
Слика од ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

17 ден
Слика од ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

54 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

46 ден