.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОЛД КИКИРИКИ ЧИПС 90 ГР

SKU: 08081100
Достапност: На залиха
25 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Чипс кикирики
Состав: Облoжени крцкави кикирики. Без вештачи бои.
Рок на употреба: Означен на амбалажата.
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место.
Производител: Бако-Нутс ДООЕЛ
Дистрибутер -Увозник: Бако-Нутс ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЛИПСИ ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100Г

КЛИПСИ ПУКАНКИ СОЛЕНИ 100Г

39 ден
Слика од ЧЕЗА БАДЕМ СИРОВ 100Г

ЧЕЗА БАДЕМ СИРОВ 100Г

59 ден
Слика од ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН 100 ГР

ЧЕЗА ЛЕШНИК ПЕЧЕН 100 ГР

55 ден