.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЛО ОРГАНСКО МЛЕКО 1.5% ММ 1Л

SKU: 11010418
banner
Достапност: На залиха
87 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО, КРАТКОТРАЈНО СТЕРИЛИЗРАНО, ХОМОГЕНИЗИРАНО МЛЕКО СО 1,5% МЛЕЧНА МАСТ
Начин на чување: НА СОБНА ТЕМПЕРАТУРА. ПО ОТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 0ОC ДО +6ОC И ДА СЕ ИСКОРИСТИ ВО РОК ОД ТРИ ДЕНА.
Производител: IMLEK
Дистрибутер: МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.
Увозник: МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЧЕНКА ШЕЌЕРЕЦ ПАРЧЕ (Р)

ПЧЕНКА ШЕЌЕРЕЦ ПАРЧЕ (Р)

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

17 ден
Слика од ДИЊА РУСКИ АНАНАС (Р)

ДИЊА РУСКИ АНАНАС (Р)

28 ден