.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕКС ПИВО 0.5Л

SKU: 02220097
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПИВО
Состав:5% АЛКОХОЛ, ХМЕЛ И ВОДА
Рок на употреба:9 месеци
Начин на чување:На суво место
Производител:Моолсон корс
Увозник/Дистрибутер:Центрофрута Виница

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

8 Поени
59 ден 52 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ГОВЕДСКО МЕСО 85 ГР.

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ГОВЕДСКО МЕСО 85 ГР.

26 ден
Слика од ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ 150Г

ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ 150Г

15 Поени
75 ден 65 ден