.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

БАРКАФЕ ПЕРФЕТО МАКИЈАТО ЛЕШНИК КАПСУЛИ 140 ГР

SKU: 03220474
Достапност: На залиха
229 ден 195 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРКАФЕ ПЕРФЕТО МАКИЈАТО ЛЕШНИК КАПСУЛИ 140 ГР
Состав: Aрабика и кафе робуста.
Содржината на капсулата: (мешавина во прав на база на обрано млеко во прав и растителни масти (крем за кафе) е доволна за подготовка на околу 120мл напиток.
Капсулите се компатибилни за Nescafe Dolce Gusto машини за кафе.
Рок на употреба:
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Grupo Gimoka S.r.l. via Fratelli Italy EU
Увозник/Дистрибутер: ATLANTIC TRADE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ  80 Г

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ 80 Г

5 Поени
33 ден 29 ден
Слика од БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

5 Поени
33 ден 29 ден
Слика од ЕССЕ ВИШНА НЕКТАР 1Л.

ЕССЕ ВИШНА НЕКТАР 1Л.

12 Поени
55 ден 49 ден