.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАРКАФЕ ПЕРФЕТО ЛАТЕ КАПСУЛИ 160 ГР

SKU: 03220416
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРКАФЕ ПЕРФЕТО ЛАТЕ КАПСУЛИ 160 ГР
Состав: Aрабика и кафе робуста.
Содржината на капсулата: (мешавина во прав на база на обрано млеко во прав и растителни масти (крем за кафе) е доволна за подготовка на околу 120мл напиток.
Капсулите се компатибилни за Nescafe Dolce Gusto машини за кафе.
Рок на употреба:
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Grupo Gimoka S.r.l. via Fratelli Italy EU
Увозник/Дистрибутер: ATLANTIC TRADE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

115 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ  80 Г

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ СПАНАЌ СИРЕЊЕ 80 Г

5 Поени
39 ден 29 ден
Слика од НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

65 ден