.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАРКАФЕ ПЕРФЕТО КАПУЧИНО КАПСУЛИ 120 ГР

SKU: 03220417
banner
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРКАФЕ ПЕРФЕТО КАПУЧИНО КАПСУЛИ 120 ГР
Состав: Aрабика и кафе робуста.
Содржината на капсулата: (мешавина во прав на база на обрано млеко во прав и растителни масти (крем за кафе) е доволна за подготовка на околу 120мл напиток.
Капсулите се компатибилни за Nescafe Dolce Gusto машини за кафе.
Рок на употреба:
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Grupo Gimoka S.r.l. via Fratelli Italy EU
Увозник/Дистрибутер: ATLANTIC TRADE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

32 ден
Слика од M НАПОЛИТАНКА ОБЛОЖЕНА СО ЧОКОЛАДО 30 ГР

M НАПОЛИТАНКА ОБЛОЖЕНА СО ЧОКОЛАДО 30 ГР

12 ден
Слика од ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

13 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

34 ден