.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАРИЛЛА СОС 44 ПЕКОРИНО 400ГР

SKU: 16420080
Достапност: На залиха
207 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БАРИЛЛА СОС 44 ПЕКОРИНО 400ГР
Состав: исецкани домати, доматно пире, сончогледово масло, солено рикота сирење, пекорино сирење, ароми, индиски ореви, суво грозје, жолта пиперка, сол, шеќер, скроб, козјо сирење, лук, пипер.
Рок на употреба: 21 МЕСЕЦ
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
Производител: BARILLA G&R
Увозник/Дистрибутер: КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ КОЛЕШИНО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

ФИНИ МИНИ СУПА ОД ЗЕЛЕНЧУК СО ТЕСТЕНИНИ 18Г

5 Поени
27 ден 24 ден
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ПЕЧУРКИ 23G

5 Поени
27 ден 24 ден
Слика од ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

ДОЛЧЕЛА СУВ КВАСЕЦ 7Г

12 ден
Слика од МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

МАЈА ВОДА ГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден