.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЕРЛЕНД КАШКАВАЛ ЕММЕНТАЛ 250Г

SKU: 10100458
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Деликатесен кашкавал
Состав: Млеко,сол,култури,реннет
Рок на употреба: 120 дена
Начин на чување: 2c-7c
Производител:Bayernland eG Nuerberg
Увозник/Дистрибутер: Kolid Foods

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

45 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден