.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАВАРИА ПИВО ЛИМЕНКА 500МЛ

SKU: 02220233
Достапност: На залиха
46 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пиво
Состав: Јачменов слад,хмељ.екстракт од хмељ и природна минерална вода
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Полица
Производител: Swinkels - Holand
Увозник/Дистрибутер:Pure Life kozmetiks

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

60 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

20 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.25Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.25Л

26 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден