.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАВАРИА ЕДАМ 350Г

SKU: 10100469
Достапност: На залиха
159 ден 145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Полутврд полномасен Едам БАВАРИА 40% е350г 

Пастеризирано млеко,сол,стартер култура,сириште,боја-каротен

Рок на траење: Означен на пакувањето 

Температура на чување: +4⁰Ц - +8⁰Ц

Müritz-Milch GmbH 

Рудине ММ доо, Лисец бр.1 Скопје 

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

ЈАБОЛЧЕЛО ЈАБОЛКО 100% 3Л

219 ден
Слика од ОРАНЖ ШПРИЦ КОКТЕЛ 0.33Л

ОРАНЖ ШПРИЦ КОКТЕЛ 0.33Л

48 ден
Слика од ВИНДОН МИСИРКИН БАТАК ЗАМРЗНАТ КГ

ВИНДОН МИСИРКИН БАТАК ЗАМРЗНАТ КГ

195 ден