.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС УНИВЕРЗАЛНО СРЕДСТВО БОЗЕЛ ПУМПА 500МЛ

SKU: 30620446
Достапност: На залиха
173 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Ajax Pure Home е средство за чистење со специјална антибактериска формула. Ajax Pure home со мирис на жалфија чисти длабински одстранувајќи 99,9% од бактериите. Од сега Ajax доаѓа со нова формула која содржи 100% биоразградливи состојки.< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, дезинфицијенси, мириси. Биоциден производ, содржи млечни киселини,CAS 79-33-4, 3,2 гр./ на 100 гр. производ втиснат на амбалажаДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

59 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден