.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ЗА ЧИСТЕЊЕ МУЛТИ ЕКШН ПУМПА 750МЛ

SKU: 30630245
Достапност: На залиха
176 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Ајакс спреј што лесно се мие. Неговата иновативна формула, која е лесно да се исплакнат, чистат, дезинфицираат и дезодоризираат сите површини. Површините ги остава чисти и сјајни( мијалници, фрижидери, работни површини, чешми, хромирани површини, кади, тушеви, плочки).< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, парфем,млечна киселина.2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*