.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АФРОДИТА ШАМОН МЕД&ВАНИЛА 1Л

SKU: 34250708
banner
Достапност: На залиха
132 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ШАМПОН ЗА КОСА
Рок на употреба:3 ГОДИНИ
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
Производител:АФРОДИТА КОЗМЕТИКА СЛОВЕНИЈА
Увозник/Дистрибутер:САМАНТА ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*