.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АФРОДИТА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ РЕД ГРЕЈПС 250МЛ.

SKU: 34400985
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Гел за туширањеAqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Sodium Chloride, Vitis Vinifera Juice, Bisabolol, Panthenol, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylene Glycol, Citric Acid, Trideceth-9, Polyquaternium-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Octocrylene, Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Benzoate, CI 147203 годиниДа се заштити од директна сончева светлина и смрзнување. Подалеку од дофат на деца.Афродита СловенијаСаманта доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАЛАНС ''ПЛУС" КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

БАЛАНС ''ПЛУС" КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

31 ден
Слика од ФРИКОМ ТЕСТО ЗА ПИЦА 200Г

ФРИКОМ ТЕСТО ЗА ПИЦА 200Г

25 ден
Слика од ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

49 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

30 ден