.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АТЛАНТИК ВОК ТАВА 28 ЦМ

SKU: 32020561
Достапност: На залиха
1799 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ТАВА
Состав:ПРЕСУВАН АЛУМИНИУМ, СО ЗАВРШЕН СЛОЈ КАМЕН, ДРВО
Рок на употреба:Нeограничено
Начин на чување:На суво место
Производител:Италија
Увозник/Дистрибутер:РИНЕЛСА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*