.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИСТЕА ПЛАСТИЧНА ЧАША 50/1 300ЦЦ

SKU: 32080482
Достапност: На залиха
235 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пластични чаши за една употреба во пакување од 50 чаши од 300мл(Тврда ПЕТ Пластика)
Пластика
неограничен
нема
ARISTEA SPA Italy
Ринелса доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

32 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од КИНДЕР БУЕНО 43Г

КИНДЕР БУЕНО 43Г

43 ден
Слика од КИНДЕР БУЕНО БЕЛО 39Г

КИНДЕР БУЕНО БЕЛО 39Г

43 ден