.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АРИЕЛ ПОДС ОКСИ 10/1

SKU: 30140191
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: АРИЕЛ ПОДС ОКСИ 10/1
Состав: 30% Anionic Surfactants, 5-15% Soap, 5% Non-Ionic Surfactants, Phosphonates, Enzymes, Optical Brighteners, Perfumes, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool
Рок на употреба: 18 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Procter & Gamble UK, Weybridge, Surrey, KT13 0XP
Увозник/Дистрибутер: NELT ST (DET-PAMP-KOZM)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден
Слика од ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША ЈАБОЛКО ГРОЗЈЕ ЦИМЕТ 62 ГР

ДР. ЕТКЕР ОВЕСНА КАША ЈАБОЛКО ГРОЗЈЕ ЦИМЕТ 62 ГР

5 Поени
33 ден 27 ден
Слика од ПОДРАВКА КОРНИШОНИ 680Г

ПОДРАВКА КОРНИШОНИ 680Г

72 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

61 ден