.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЛЕКСАНДРОС ОРГАНСКА МАСЛИНКА КАЛАМАТА 161-180КГ

SKU: 16010139
Достапност: На залиха
389 ден

Органски каламата маслинки

Органски каламата маслинки, вода, органска сол, винска киселона, сончогледово масло

2 години

НА АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА, ПО ОТВАРАЊЕ ВО ФРИЖИДЕР ДО 4С

Ликом

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ВИНСТОН ХСТАЈЛ СИЛВЕР

ВИНСТОН ХСТАЈЛ СИЛВЕР

110 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

5 Поени
25 ден 22 ден