.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

TETA ВИОЛЕТА ОМЕКНУВАЧ ОРИГИНАЛ 1900ML.

SKU: 30310499
Достапност: На залиха
229 ден 129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Омекнувач за алишта
супер концентриран омекнувач со катјонски сурфактанти имирис
18 месеци од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ
Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*