.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

MAMMA'S КОРНИШОНИ 680 ГР,

SKU: 09050500
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Корнишони
Вода,ацетна киселина,шеќер,морска сол,копар,кромид,семе од синап,црн бибер.
Означен на амбалажата
По отварање чувајте во фрижидер и конзумирајте во рок од 7-10 дена.Да се лува на ладно и темно место.
Тргопродукт Доо
Нелт Ст Мамас

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*