.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

K2K206 ТАПИС 600МЛ. ПРЕПАРАТ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ТЕКСТИЛ

SKU: 44070203
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Ефективна мултинаменска пена за чистење на текстилни површина (648/W/2004) : EDTA (5%); METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE;METHYLISOTHIAZOLINONE;POLIKARBOKSILAT 3 години Суво и ладно местоMelleМакорбитал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*