.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

EРВИК ЕЛЕК.ОСВЕЖУВАЧ ВАНИЛА 19ML

SKU: 31130096
Достапност: На залиха
249 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Електичен дезедоранс за простории, кој трае до 75 дена. Препорачана средна употреба 10 часа на ден. Не содржи гасови кој го уништуваат озонот.
Citronellot, Hexyl cinnamal butyl metrhylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citral
5 години
Да се чува подалеку од сончева светлина
Рекит Бенкизер - Бугарија
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*