.
Menu Close

++7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

SKU: 07111609
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =36.25ДЕН

%31
42 ден
29 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

КРОАСАН
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,РАСТИТЕЛНИ МАСЛА,СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО,МАСЛО ОД РЕПКА,ШЕКЕР,КВАСЕЦ,СОЛ,СТБИЛИЗАТОР,КАКАО ПОЛНЕЊЕ 17%,ПОЛНЕЊЕ СО ВКУС НА ВАНИЛА 17%ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ,
120 ДЕНА
АМБИЕНТАЛЕН ДО 20 СТЕПЕНИ
ЧИПИТА-БУГАРИЈА
КОЛОД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*