.
Menu Close

++МИЛКА ЧОКО ДЕСЕРТ МАЛИНА 147Г

SKU: 07020370
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =60.54ДЕН

89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МЕКИ ПОЛНЕТИ БИСКВИТИ
СОСТОЈЌИ:ШЕЌЕР, ГЛИКОЗЕН-ФРУКТОЗЕН СИРУП,ПЧЕНИЦА,СИРОВ СКРОБ,СУРУТКА ВО ПРАВ(ОД МЛЕКО),БЕЛКА ОД ЈАЈЦЕ ВО ПРАВ,АРОМА, МАСЛО ОД РЕПКА, МЛЕЧНА МАСТ,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА. МЛЕЧНАТА ЧОКОЛАДА СОДРЖИ: КАКАО ДЕЛОВИ МИН. 30%.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ДРУГО ЈАТКАСТИ ПЛОДОВИ.
183
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЕУ
НЕЛТ СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*