.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

7 ДЕЈС КРОАСАН КАКАО 150 ГР

SKU: 07112431
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КРОАСАН
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,РАСТИТЕЛНИ МАСЛА,СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО,СОЛ,ШЕКЕР,КВАСЕЦ,КАКАО ПОЛНЕЊЕ 29%,ПАЛМИНО МАСЛО,КАКАО ПРАВ СО СМАЛЕНИ МАСТИ,ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВАГЕНС ЗА СОЗДАВАЊЕ ГЕЛ,КОНЗЕРВАНС,
120 ДЕНА
АМБИЕНТАЛЕН ДО 20 СТЕПЕНИ
ЧИПИТА-БУГАРИЈА
КОЛОД ФУДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*