.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

4У КРОАСАН ЛЕШНИК 120ГР

SKU: 07112371
Достапност: На залиха
30 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кроасан со крем од лешник
Пченично брашно,квасец,лешник,шеќер,вода,млеко...
8 месеци
На суво и ладно место.
Жито Пром -Гевгелија
Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*