.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

3Д СЛОЖУВАЛКА 48 ПАРЧИЊА

SKU: 36041073
Достапност: На залиха
490 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сложувалка од 48 парчиња 3Д 31*23см
пвц,хартија,картон
неограничен
да се чува на суво место
Кина
Офис Плус дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*