.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏУСИ ЦРНА РИБИЗЛА 1Л

SKU: 08051375
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

НЕКТАР СОК
вода, сок од црна рибизла од концентриран сок (15%), сок од црвена рибизла од концентриран сок (10%), шеќер, витамин C, засладувач: сукралоза
12 месеци
од +4 до +25
Џуси - Хрватска
ВСР Дистрибуција и Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*