.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН KОТОН ТАЧ КУПКА И ГЕЛ 500 МЛ.

SKU: 34330319
Достапност: На залиха
212 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

2 во 1 шампон и пенливо средство соодветно и за новороденчиња
Вода, Кокамидопропил бетаин, PEG-80, сорбитан лаурат, Децил глукозид, Gossypium Herbaceum, (памук)Етилхексиглицерин, Цитрат на хидрогенирани палмини глицериди, Лецитун, Кокосова киселина, Глицерилолерат, Коко-глукозид,Акрилати/С10-30 алкил акрилаткросполимер, Натриум хлоридТетранатриумглутамат диацетат, Лимонска киселина, Натриум хидроксид, Аскорбил палмитат, Токоферол, Феноксиетанол, Натриум бензоат, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИПОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*