.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН МАСЛО ЗА БЕБЕ АЛОЕ 300МЛ

SKU: 34330312
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Бебешко масло со алое вера за хидрирана и здрава кожа
Течен парафин, Изопропил палмитат, Екстрат од лист од Aloe Barbadensis, Токоферил ацетат, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИРОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*