.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН КОТОН ТАЧ ЛОСИОН 300 МЛ.

SKU: 34380080
Достапност: На залиха
202 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лосион за лице и тело со вистински памук ја штити бебешката кожа од сушење
Вода, Глицери, Изопропил палмитат, Диметикон, Gossypium Herbaceum (памук), Цетеарил оливат, Етилхексилглицерин, Трополон, Карилил гликол, Сорбитан оливат, 1,2-хексанедиол, Акрилати/С10-30 алкил акрилат вкрстен полимер, Карбомер, Натриум хидроксид, Феноксиетанол, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИРОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*