.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН КОНДИЦИОНЕР ЗА КОСА СЈАЈНИ КАПКИ 200МЛ

SKU: 34330301
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детски регенератор во спреј со светкави капки со арганово масло за свиленкава и здрава коса со природен сјај
Вода, аминокиселини на свила, бехентримониум хлорид, Дистеарилдимониум хлорид, Масло од семки од Argania Spinosa (арганово масло), Глицерин, Полисорбат 20, Изопропил алкохол, Натриум хлорид, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИРОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*