.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН БЕДТАЈМ БЕБИ КРЕМ 200МЛ

SKU: 35320136
Достапност: На залиха
155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Бебешки крем за пред спиење
Вода, Глицерин, Кокоглицерид, Цетил алкохол, скроб од Zea Mays(пченка), Етилхексилглицерин, Р-анинска киселина,Хидрогенирани палмини глицериди, Калиум цетил фосфат,Карбомер, Динатриум фосват ЕДТА, Натриум хидроксид, Токоферол,Феноксиетанол, Парфем, ДОБИЕНО ПО ПРИРОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*