.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОН БЕБИ ШАМПОН СЈАЈНИ КАПКИ 500МЛ.

SKU: 34330300
Достапност: На залиха
185 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детски шампон со светкави капки со арганово масло за природен сјај на косата
Вода, Кокамидопропил беатин, децил глукозид, Натриум метил кокоил таурат, Глицерин, Аминокиселини од свила, Хидроксипропил гуар хидроксипропил тримониум хлорид, Поликвартерниум-10, Масло од семкиод Argania Spinosa ( арганово масло),Гликол дистеарат, Кокосова киселина, Натриум кокоил изетионат, PEG-80 сорбитан лаурат, peg-150 дистеарат, Натриум хлорид, Динатриум EDTA, Лимонска киселина, bht, Натриум бензоат, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИРОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*