.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏОНСОНС БЕЈБИ ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЛАВАНДА 300МЛ

SKU: 34380012
Достапност: На залиха
181 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лосион за пред спиење со смирувачки есенции NaturalCalm
Вода, Глицерин, Изопропил палмитат, Диметикон, Gossypium Herbaceum (памук), цетеарилоливат, Етилхексилглицерин, Трополон,Карилил гликол, Сорбитан оливат,1,2-хексанедиол, Акрилати/С10-30 алкил акрилат вкрстен полимер,Карбомер,Натриум хидроксид, Феноксиетанол, Парфем ДОБИЕНО ПО ПРИРОДЕН ПАТ
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*