.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЏЕЛИБОН КИСЕЛИ ГУМЕНИ БОНБОНИ ДЕЦА 80 ГР

SKU: 07112755
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =93.75ДЕН

75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СОСТОЈКИ: Шеќер, инвертен, шеќерен сируп, гликозен сируп, скробни киселини (винска киселина, лимонска киселина), бои (лутеин, растителен јаглерод, екстракт од пиперка, куркумин), концентрат од сок од црн морков, ароми, регулатор на киселост (натриум хидроксид).

ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: Турција

Да се ​​чува на ладно и суво.

Нутритивни информации за  100 гр:

ЕНЕРГИЈА 1481,0KJ/349,0KCAL

Масти 0,0 гр

ЗАСИТЕНИ МАСТИ 0,0гр

јаглехидрати 87,0 гр

ШЕЌЕР 76,0 гр

ПРОТЕИН 0,0 гр

СОЛ 0,0 гр

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*