.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
10 Поени

ЈУПИ 2Л

SKU: 08020058
Достапност: На залиха
59 ден 52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Освежителен безалкохолен пијалак
вода, шеќер, овошна база на портокал, јаглероден диоксид мин. 4,9 g/l, киселина (лимонска киселина), стабилизатори (гума арабика, E 444 макс. 300 mg/l, E 410, глицерол естери на смола од дрво макс. 100 mg/l), антиоксидант (аскорбинска киселина), ароми, конзерванс (Na бензоат) макс. 150 mg/l, бои (Е 160а, Е 160е). Сува материја мин. 8%.
180
Да се чува на темно место, на собна температура.
АТЛАНТИЦ ШТАРК д.о.о. Београд – огранак Паланачки Кисељак, Јозефа Шулца бр. 2, 11420 Смедеревска Паланка, Србија.
Увозник и дистрибутер за Северна Македонија: АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ д.о.о., Ул. Шар планина бр. 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ КЛАСИК ЛИМ. 4X0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ КЛАСИК ЛИМ. 4X0.5Л

165 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

49 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден