.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЈУМОШ ОСВЕЖУВАЧ ЦВЕТ 500МЛ

SKU: 31130352
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежувач за простории,но и за освежување на текстил, завеси, теписи
Isopropyl Alcohol (Cas No: 67-63-0) Perfume, Deionized Water
2 години од датумот на производство
Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
Unilever San. ve Tic.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БОНДУЕЛЕ ПЧЕНКА 212Г

БОНДУЕЛЕ ПЧЕНКА 212Г

39 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 2.5% ММ 1Л

СУТАШ МЛЕКО 2.5% ММ 1Л

53 ден
Слика од ЕКОНОМИЧНО ПАКУВАЊЕ ЈАЈЦА Л 1/10

ЕКОНОМИЧНО ПАКУВАЊЕ ЈАЈЦА Л 1/10

55 ден