.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
80 Поени

ЈОНА ПИЛЕШКО ФИЛЕ СВЕЖО КГ

SKU: 13010183
Достапност: На залиха
425 ден 385 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*