.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
6 Поени

ЈОГОБЕЛА ПРОТЕИН 150Г

SKU: 12600465
Достапност: На залиха
37 ден 32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Овошен јогурт
Овошен Јогурт со вкус на јагода/ праска/ ананас / боровинки -богат со протеини. Состојки: Јогурт од пастеризирано млеко со 1,4% млечна маст, 18% овошје ,шеќер.
40 дена
Да се чува на температура од +4⁰C до +8⁰C.
Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole,Полска
 Алма-М Дооел, Качанички Пат 65 А, 1000 Скопје, Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*